top of page

אודיו גיימר: מסלול דיגיטלי
למד אונליין בזמנך החופשי
קורס שהופך מעצבי סאונד ומלחינים למקצועני Game Audio מיומנים

ניר שור

"אודיו גיימר הוא קורס מצוין. יצאתי ממנו גם עם המון ידע חדש ופרקטי וגם עם חשק להמשיך לחקור את התחום בעצמי. בדיוק כמו שקיוויתי. מעבר לכך שהתחום הזה מרתק, חגי הוא מרצה מעולה שיודע להעביר את התוכן בצורה יסודית ומקצועית. הוא נותן יחס אישי וקשוב מאד לסטודנטים, ובכללית, הוא מייצר אווירה מאד נעימה ללימוד."

 • אתה מאוד רוצה להיכנס לתחום המוזיקה לגיימינג אבל הטכנולוגיה נראית לך מפחידה ולא מוכרת?

 • האינטרנט מציע מגוון סרטונים וקורסים בנושא, אבל אף אחד מהם לא פוגש אותך אישית במקום שבו אתה נמצא?

 • האם אתה חושש שרכישת המיומנויות הנדרשות תגזול ממך זמן רב מידיי?

האם הדילמות הבאות מוכרות לך?

 • לשלוט בביטחון בטכנולוגיות והתוכנות הנדרשות בשוק.

 • ללמוד בצורה מסודרת את כל מה שאתה באמת צריך לדעת, תוך חניכה ומשוב אישיים.

 • יחידות לימוד מדויקות ועדכניות המתאימות בדיוק לזמן הנדרש להבנה, תרגול והפנמה של כל קונספט.

דמיין לעצמך איך זה ירגיש:

כל זה אפשרי לחלוטין, כפי שיעידו מאות מהסטודנטים שלי לאורך השנים, מלחינים ומעצבי סאונד כאחד, גם אלו שהגיעו ללא ניסיון או ידע קודם ב-Game Audio, ואני לא יכול לחכות להראות גם לך כיצד…

אודות חגי דוידוף

חגי דוידוף Hagai Davidoff

למקרה שלא נפגשנו, שמי חגי דוידוף ואני מלחין, מרצה ומתכנת. מוזיקה חינוך וטכנולוגיה הם שלושה נושאים שיש לי תשוקה אדירה אליהם! במשך השנים לימדתי מאות רבות של סטודנטים במכללות ספיר, הנגב, אונו ו-BPM את רזי ההפקה המוזיקלית, תזמור וירטואלי, סינתזה, מיקס, מאסטרינג וכמובן Game Audio.

 

כשאני התעניינתי לראשונה בתחום הזה לפני שנים רבות, כמות המידע הנגיש כבר היית גדולה, וזה סחרר אותי, רציתי לבלוע הכל, אך המידע הציף אותי, הוא לא היה מוסדר ולא סיפק לי משוב אישי לגבי מה שאני צריך לעשות כדי להפוך למלחין מוזיקה ומעצב סאונד למשחקי וידאו…

 

אחרי שנים רבות בתעשיית הגיימינג ומשחקים רבים מאחורי, החלטתי לארוז ולהנגיש את ניסיוני המקצועי בדרך הכי מדויקת, פרקטית ואיכותית שאני מכיר. הקורס הזה נולד מתוך אהבה ומטרתו היחידה היא לקצר לכם תהליכים ותהיות ולהעביר אתכם את הגשר בדיוק לאן שאתם רוצים להגיע, במינימום הזמן הנדרש ובהנאה!

אודיו גיימר קורס אונליין חגי דוידוף Game Audio מוזיקה למשחקי וידאו

אודיו גיימר - קורס דיגיטלי

2800

עד סוף הקורס הזה תדעו כיצד:

 • ליצור מוזיקה ו-SFX דינמיים ואדפטיביים

 • לעבוד עם תוכנות הסטנדרט בתעשייה Unity ו-Fmod ולהטמיע אודיו בעצמכם במשחק

 • לעבוד בעולם האמיתי מאחר ובמהלך הקורס תעבדו על שניים-שלשה משחקים מלאים (שיתווספו לפורטפוליו שלכם)

 • להשתמש ב-AI כמחולל קוד לצרכי הטמעת אודיו

תוכנית הלימודים:

הקורס בנוי בשיטת לימוד עצמי. כל החומר של הקורס פתוח בפניכם מיד עם תחילת הקורס כך שכל אחד יוכל ללמוד בקצב שמתאים לו (Self Paced), עם זאת, התוכנית בנוייה בסדר לינארי הגיוני, ומומלץ ללמוד את השיעורים ע"פ סדר הופעתם. לכל יחידת לימוד יש משימות ספציפיות ומיומנות חשובה שנרכשת במהלכה.

 

אתם מוזמנים לחלוק את התוצרים שלכם בפורום הסטודנטים לקבלת משוב מהמרצה ומסטודנטים עמיתים. כמו כן ניתן להשתמש בפורום כדי לשאול כל שאלה אחרת שקשורה בקורס, לקבל/לתת טיפים והמלצות על ציוד/סרטונים/פלאגינים מסויימים ולקרוא פוסטים מעשירים מחברי הפורום.

 

הנה הסילבוס:

התוצאה:

בסוף הקורס תדעו לעבוד מול האתגרים המוזיקליים והטכנולוגיים שמאפיינים Game Audio ואף תנצלו אותם לטובתכם ליצירת עולמות מקוריים של סאונד דינמי, חי ונושם, ולא פחות חשוב - יהיה לכם תיק עבודות שיוכיח את זה ויעזור לכם לפתוח דלתות אל התעשייה!

גבע חסון

"כנפגשתי עם חגי דוידוף, לא ידעתי כמה השפעה תהיה לו על התפיסה האמנותית שלי וכמה ידע פרקטי הוא יעביר לי בסדרה של כמה שיעורים בודדים. זה מה שיקרה למי שיזכה לקחת חלק בקורס שלו - אתם תלמדו מהטוב ביותר. זכות, שווה כל שקל ומנטור לחיים - win win."

חווית הקורס

התאקלמות והצבת מטרות

מיד עם הצטרפותך לקורס, תעבור תהליך קליטה עצמאי שמטרתו לעזור לך להתמצא ברחבי הקורס והפורום. לאחר מכן, יפתחו בפניך כל יחידות הלימוד של הקורס. היחידות תוכננו בקפידה ונשזרו בסדר לינארי הגיוני להבנה מלאה ומקיפה של החומר. זמן הלימוד שמומלץ להקדיש לכל יחידת לימוד הוא כשבוע עד שבועיים עד לרכישת המיומנות שהשיעור מקנה בשלמותה.

קהילה

הקורס מלווה בפורום פרטי ועשיר שבו ניתן להתחבר לקהילת הסטודנטים ומנחה הקורס. זה המקום לפרסם שאלות או עבודות לבדיקה. אם אתם רוצים שאבדוק אישית משימה שלכם, או טרק מסוים שכתבתם, תוכלו לפרסם שם כמה שתרצו. אני אשיב אישית לכל אחד עם הערות ו/או תגובת וידאו קצרה, ולרב גם סטודנטים אחרים קופצים ותומכים זה בזה! כמו כן, הפורום הוא מקום מצוין לפרסם חומרים מקוריים, לקבל ולתת המלצות על ציוד ותוכנות שונות, טיפים, טריקים שיתוף סרטונים ועבודות וכו'

אודיו גיימר קורס אונליין חגי דוידוף Game Audio מוזיקה למשחקי וידאו

אודיו גיימר - קורס דיגיטלי

2800

הקורס הזה מתאים לך אם אתה:

 • מלחין/מפיק/מעצב סאונד ללא ידע וניסיון מעשי בתוכנות וכלי הסטנדרט בתעשיית ה-Game Audio

 

 • מלחין/מפיק/מעצב סאונד עם ניסיון קודם שמעוניין לקחת את היכולות שלו לרמה הבאה

 • אין לך תיק עבודות רלוונטי להציג בפני מעסיקים פוטנציאליים

 

 • מפתח משחקים שמעוניין להרחיב את יכולותיו ב-Game Audio

שאלות נפוצות:

מור סדרו

"הקורס המעניין והאינטרקיטיבי ביותר שלקחתי שקשור להתקדמות שלי בעולם המוסיקה למשחקי מחשב! באתי עם רקע של הלחנה והטמעה של מוסיקה, אבל עדיין מצאתי את עצמי מלחין יותר, יושב מול Unity ו-Fmod, לומד דברים חדשים ומחדד דברים שלמדתי לפני. מרוב ההתלהבות אפילו התחלתי לייצר משחק מורכב בשביל להטמיע בו מוסיקה משלי. מומלץ בחום!"

עלות הקורס והצעדים הבאים

לסיכום, "אודיו גיימר: קורס ליצירת סאונד למשחקי וידאו" שבו אני מלמד מעצבי סאונד ומלחינים כיצד ליצור אודיו דינמי למשחקי וידאו, כדי שיוכלו להפוך למקצועני Game Audio מיומנים. הקורס הוא קורס אונליין ללימוד עצמי שמלווה בבפורום סטודנטים עשיר למתן פידבק למשימות ההגשה שמחולקות לאורך הקורס, ולמתן תמיכה אישית, העשרה והכוונה.

המחיר הוא 750$ וכשתצטרף תקבל גישה ל:

 • תוכנית הלימודים המלאה, נגישה לכל החיים, כולל שדרוגים עתידיים.

 • פורום סטודנטים פרטי, עשיר וייעודי.

 • זכאות לרכישת מפגש אישי עם מנחה הקורס בעלות מוזלת של 350 ש"ח ל-90 ד'.

100% אחריות לשביעות רצון מלאה

אני בטוח שהקורס שלי מהווה השקעה יעילה בעתידכם המקצועי ובקריירה שלכם, ולכן אני מציע אחריות שביעות רצון ללא סיכונים למשך 14 יום. בזמן הזה יהיה לכם הזדמנות להתנסות בכל התכנים בצורה מלאה ואם עדיין לא תהיו מרוצים מהקורס, מכל סיבה שהיא, פשוט צרו איתי קשר לקבלת החזר מלא ללא מתן הסברים. אני עומד מאחורי הקורס שלי ורוצה שתרגישו בטוחים ונרגשים לקראת הלימוד איתי.

 

אם כל זה נשמע כמו משהו שמתאים לך, הצטרף לקורס:

אודיו גיימר קורס אונליין חגי דוידוף Game Audio מוזיקה למשחקי וידאו

אודיו גיימר - קורס דיגיטלי

2800

אם יש לכם שאלות נוספות, צרו קשר ונשמח לעזור לכם לבדוק אם הקורס מתאים לכם:

נייד

0546218374

Email

Connect

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Instagram
bottom of page