top of page
CAMFVG Thumbnail - Clean.jpg

אודיו גיימר
קורס יצירת סאונד למשחקי מחשב

קורס שהופך מעצבי סאונד ומלחינים למקצועני Game Audio מיומנים

אדווה חיון

"בתור אחת שבאה מרקע קלאסי ושהגיעה עם אפס ידע במחשבים ובתוכנות אבל עם מלא רצון ללמוד זכיתי להיות תלמידה של חגי דוידוף שהעביר את החומר בצורה מרתקת, מקצועית, פרקטית ויעילה ועם המון המון סבלנות ויחס אישי. תודה שגרמת לכל חווית הלמידה להיות הרבה פחות מאיימת עבורי, ודרך מלא טיפים פרקטיים ללמוד כל כך הרבה בזמן כל כך קצר. מי שיזכה ללמוד אצלו רק ירוויח!!!"

 • אתה מאוד רוצה להיכנס לתחום המוזיקה לגיימינג אבל הטכנולוגיה נראית לך מפחידה ולא מוכרת?

 • האינטרנט מציע מגוון סרטונים וקורסים בנושא, אבל אף אחד מהם לא פוגש אותך אישית במקום שבו אתה נמצא?

 • האם אתה חושש שרכישת המיומנויות הנדרשות תגזול ממך זמן רב מידיי?

האם הדילמות הבאות מוכרות לך?

 • לשלוט בביטחון בטכנולוגיות והתוכנות הנדרשות בשוק.

 • ללמוד בצורה מסודרת את כל מה שאתה באמת צריך לדעת, תוך חניכה ומשוב אישיים.

 • יחידות לימוד מדויקות ועדכניות המתאימות בדיוק לזמן הנדרש להבנה, תרגול והפנמה של כל קונספט.

דמיין לעצמך איך זה ירגיש:

כל זה אפשרי לחלוטין, כפי שיעידו מאות מהסטודנטים שלי לאורך השנים, מלחינים ומעצבי סאונד כאחד, גם אלו שהגיעו ללא ניסיון או ידע קודם ב-Game Audio, ואני לא יכול לחכות להראות גם לך כיצד…

אודות חגי דוידוף

HD Upscale Image 1080 x 1577.jpg

למקרה שלא נפגשנו, שמי חגי דוידוף ואני מלחין, מרצה ומתכנת. מוזיקה חינוך וטכנולוגיה הם שלושה נושאים שיש לי תשוקה אדירה אליהם! במשך השנים לימדתי מאות רבות של סטודנטים במכללות ספיר, הנגב, אונו ו-BPM את רזי ההפקה המוזיקלית, תזמור וירטואלי, סינתזה, מיקס, מאסטרינג וכמובן Game Audio.

 

כשאני התעניינתי לראשונה בתחום הזה לפני שנים רבות, כמות המידע הנגיש כבר היית גדולה, וזה סחרר אותי, רציתי לבלוע הכל, אך המידע הציף אותי, הוא לא היה מוסדר ולא סיפק לי משוב אישי לגבי מה שאני צריך לעשות כדי להפוך למלחין מוזיקה ומעצב סאונד למשחקי וידאו…

 

אחרי שנים רבות בתעשיית הגיימינג ומשחקים רבים מאחורי, החלטתי לארוז ולהנגיש את ניסיוני המקצועי בדרך הכי מדויקת, פרקטית ואיכותית שאני מכיר. הקורס הזה נולד מתוך אהבה ומטרתו היחידה היא לקצר לכם תהליכים ותהיות ולהעביר אתכם את הגשר בדיוק לאן שאתם רוצים להגיע, במינימום הזמן הנדרש ובהנאה!

CAMFVG Thumbnail - Clean.jpg

אודיו גיימר - קורס ליצירת סאונד למשחקי וידאו

1200$

תוכנית תשלומים גמישה זמינה בקופה

עד סוף הקורס הזה תדעו כיצד:

 • ליצור מוזיקה ו-SFX דינמיים ואדפטיביים

 • לעבוד עם תוכנות הסטנדרט בתעשייה Unity ו-Fmod ולהטמיע אודיו בעצמכם במשחק

 • לעבוד בעולם האמיתי מאחר ובמהלך הקורס תעבדו על שניים-שלשה משחקים מלאים (שיתווספו לפורטפוליו שלכם)

 • להשתמש ב-AI כמחולל קוד לצרכי הטמעת אודיו

תוכנית הלימודים:

הקורס בנוי בשיטת לימוד עצמי + מפגשי ליווי ותמיכה שבועיים, שילוב של הטוב משני העולמות. המחזור הבא נפתח ב-13.7.2023 וימשך כ-12 שבועות. לכל שבוע יש את יחידת הלימוד שלו עם המשימות הספציפיות שלה וסביב כל שיעור כזה ניפגש אחת לשבוע בימי חמישי בין 10:00-12:00 בזום למענה על שאלות ומתן פידבק אישי וקבוצתי לכל עבודה. כל החומר של הקורס פתוח בפניכם מיד עם תחילת הקורס כך שכל אחד יוכל ללמוד בקצב שמתאים לו (Self Paced), עם זאת, התוכנית בנוייה בסדר לינארי הגיוני, ומומלץ ללמוד את השיעורים ע"פ סדר הופעתם. אם החמצתם מפגש שבועי, הקלטה שלו תהיה זמינה לצפייה כשעתיים לאחר שעת המפגש.

 

הנה הסילבוס:

התוצאה:

בסוף הקורס תדעו לעבוד מול האתגרים המוזיקליים והטכנולוגיים שמאפיינים Game Audio ואף תנצלו אותם לטובתכם ליצירת עולמות מקוריים של סאונד דינמי, חי ונושם, ולא פחות חשוב - יהיה לכם תיק עבודות שיוכיח את זה ויעזור לכם לפתוח דלתות אל התעשייה!

גבע חסון

"כנפגשתי עם חגי דוידוף, לא ידעתי כמה השפעה תהיה לו על התפיסה האמנותית שלי וכמה ידע פרקטי הוא יעביר לי בסדרה של כמה שיעורים בודדים. זה מה שיקרה למי שיזכה לקחת חלק בקורס שלו - אתם תלמדו מהטוב ביותר. זכות, שווה כל שקל ומנטור לחיים - win win."

חווית הקורס

התאקלמות והצבת מטרות

מיד עם הצטרפותך לקורס, תעבור תהליך קליטה עצמאי שמטרתו לעזור לך להתמצא ברחבי הקורס והפורום. לאחר מכן, יפתחו בפניך כל יחידות הלימוד של הקורס. היחידות תוכננו בקפידה ונשזרו בסדר לינארי הגיוני להבנה מלאה ומקיפה של החומר. זמן הלימוד שמומלץ להקדיש לכל יחידת לימוד הוא כשבוע. עם זאת, הקורס מותאם לאנשים ברמות הבנה וניסיון שונים ולכן ניתן להתקדם בו אופן חופשי.

 

מפגשים שבועיים בזום

בימי חמישי, ניפגש בין השעות 10:00-12:00 לאימון השבועי שלנו בזום. במפגש תוכלו לשאול שאלות ולקבל חיזוקים והבהרות בנוגע לתכני הלימוד. כמו כן, במפגשים אלו יינתן משוב למשימות ההגשה השבועיות. רבים מכם יעבדו על פי לוח הזמנים של הקורס, אבל לא משנה היכן אתם בתוכנית הלימודים, קדימה או אחורה, תמיד תוכלו לשאול כל שאלה ולהגיש כל משימה לפידבק האישי והקבוצתי. החמצתם מפגש שבועי? לא נורא! הקלטה שלו תהיה זמינה לצפייה כשעתיים לאחר שעת המפגש.

קהילה

הקורס מלווה בפורום פרטי ועשיר שבו ניתן להתחבר לקהילת הסטודנטים ומנחה הקורס. אם אינכם יכולים להגיע למפגש שבועי, או אם אתם צריכים תמיכה בין המפגשים, זה המקום לפרסם שאלות או עבודות לבדיקה. אם אתם רוצים שאבדוק אישית משימה שבועית שלכם, או טרק מסוים שכתבתם, תוכלו לפרסם שם כמה שתרצו. אני אשיב אישית לכל אחד עם הערות ו/או תגובת וידאו קצרה, ולרב גם סטודנטים אחרים קופצים ותומכים זה בזה! כמו כן, הפורום הוא מקום מצוין לפרסם חומרים מקוריים, לקבל ולתת המלצות על ציוד ותוכנות שונות, טיפים, טריקים שיתוף סרטונים ועבודות וכו'

CAMFVG Thumbnail - Clean.jpg

אודיו גיימר - קורס ליצירת סאונד למשחקי וידאו

1200$

תוכנית תשלומים גמישה זמינה בקופה

הקורס הזה מתאים לך אם אתה:

 • מלחין/מפיק/מעצב סאונד ללא ידע וניסיון מעשי בתוכנות וכלי הסטנדרט בתעשיית ה-Game Audio

 

 • מלחין/מפיק/מעצב סאונד עם ניסיון קודם שמעוניין לקחת את היכולות שלו לרמה הבאה

 • אין לך תיק עבודות רלוונטי להציג בפני מעסיקים פוטנציאליים

 

 • מפתח משחקים שמעוניין להרחיב את יכולותיו ב-Game Audio

שאלות נפוצות:

איילון קשת

"עברו שנים מאז שלמדתי מחגי ואני לוקח את הדברים שלמדתי ממנו ממש כל יום! תותח על."

עלות הקורס והצעדים הבאים

לסיכום, "אודיו גיימר: קורס ליצירת סאונד למשחקי וידאו" שבו אני מלמד מעצבי סאונד ומלחינים כיצד ליצור אודיו דינמי למשחקי וידאו, כדי שיוכלו להפוך למקצועני Game Audio מיומנים. הקורס הוא קורס אונליין ללימוד עצמי שמלווה בסדרת מפגשי אימון שבועיים לתמיכה אישית.

המחיר הוא 1200$ וכשתצטרף תקבל גישה ל:

 • תוכנית הלימודים המלאה, נגישה לכל החיים, כולל שדרוגים עתידיים.

 • השתתפות במפגשי האימון השבועיים למשך 6 חודשים.

 • פורום סטודנטים פרטי, עשיר וייעודי.

100% אחריות לשביעות רצון מלאה

אני בטוח שהקורס שלי מהווה השקעה יעילה בעתידכם המקצועי ובקריירה שלכם, ולכן אני מציע אחריות שביעות רצון ללא סיכונים למשך 14 יום. בזמן הזה יהיה לכם הזדמנות להתנסות בכל התכנים בצורה מלאה ואם עדיין לא תהיו מרוצים מהקורס, מכל סיבה שהיא, פשוט צרו איתי קשר לקבלת החזר מלא ללא מתן הסברים. אני עומד מאחורי הקורס שלי ורוצה שתרגישו בטוחים ונרגשים לקראת הלימוד איתי.

 

צעדים הבאים

אנחנו מתחילים ביום חמישי ה-13.7.2023 ויש לכם את האפשרות לשלם בתשלום אחד (1200$) או לבחור בתכנית תשלומים של ארבעה חודשים (300$ כל אחד).אני מגביל את הקבוצה ל-12 סטודנטים כדי שאוכל לתמוך בכולם באופן מלא.

 

אם כל זה נשמע כמו משהו שמתאים לך, הצטרף אלינו:

CAMFVG Thumbnail - Clean.jpg

אודיו גיימר - קורס ליצירת סאונד למשחקי וידאו

1200$

תוכנית תשלומים גמישה זמינה בקופה

אם יש לכם שאלות נוספות, צרו קשר ונשמח לעזור לכם לבדוק אם הקורס מתאים לכם:

נייד

0546218374

Email

Connect

 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Instagram
bottom of page