top of page
Hagai Davidoff - Cubase Online - Steinberg Certified Trainer

Cubase Online

קורסי התעודה הרשמיים של Steinberg, עם המרצה היחיד בישראל שמוסמך מטעם חברת Steinberg העולמית - חגי דוידוף

גבע חסון

"כנפגשתי עם חגי דוידוף, לא ידעתי כמה השפעה תהיה לו על התפיסה האמנותית שלי וכמה ידע פרקטי הוא יעביר לי בסדרה של כמה שיעורים בודדים. זה מה שיקרה למי שיזכה לקחת חלק בקורס שלו - אתם תלמדו מהטוב ביותר. זכות, שווה כל שקל ומנטור לחיים - win win."

 • אתה רוצה להפיק את עצמך בכוחות עצמך ולא יודע איך? אתה לא רוצה יותר להיות תלוי באחרים בשביל לבטא את עצמך מוזיקלית?

 • האינטרנט מציע מגוון סרטונים וקורסים בנושא, אבל אף אחד מהם לא פוגש אותך אישית במקום שבו אתה נמצא?

 • אתה מאוד רוצה להיכנס לתחום המוזיקה אבל הטכנולוגיה נראית לך מפחידה ולא מוכרת?

האם הדילמות הבאות מוכרות לך?

דמיין לעצמך איך זה ירגיש:

 • לשלוט בביטחון בטכנולוגיות והתוכנות הנדרשות בשוק.

 • ללמוד בצורה מסודרת את כל מה שאתה באמת צריך לדעת, תוך חניכה ומשוב אישיים.

 • יחידות לימוד מדויקות ועדכניות המתאימות בדיוק לזמן הנדרש להבנה, תרגול והפנמה של כל קונספט.​

כל זה אפשרי לחלוטין, כפי שיעידו מאות מהסטודנטים שלי לאורך השנים, גם אלו שהגיעו ללא ניסיון או ידע קודם, ואני לא יכול לחכות להראות גם לך כיצד…

אודות חגי דוידוף
HD Upscale Image 1080 x 1577.jpg

למקרה שלא נפגשנו, שמי חגי דוידוף ואני מלחין, מרצה ומתכנת. מוזיקה חינוך וטכנולוגיה הם שלושה נושאים שיש לי תשוקה אדירה אליהם! במשך השנים לימדתי מאות רבות של סטודנטים במכללות ספיר, הנגב, אונו, BPM ו-Just Music את רזי ההפקה המוזיקלית, Cubase, תזמור וירטואלי, סינתזה, מיקס, מאסטרינג וכמובן Game Audio.

 

אני נפגשתי לראשונה בעולם ההקלטות הממוחשבות בבית ספר תיכון לפני שנים רבות. במגמת המוזיקה שבה למדתי היה מחשב אטארי ותוכנת הקלטה שנקראה Notator. ברגע שראיתי את זה, ידעתי שחיי השתנו ומצאתי את יעודי, וכך היה 😊 אני עובד עם Cubase למעלה מ-20 שנה ולפעמים אני באמת מרגיש שלא ייתכן שיש עוד מישהו בעולם שעובד איתה יותר ממני...אני אוכל, ישן ונושם Cubase 24/7 ועדיין נהנה מכל רגע!

בקורסי Cubase Online המטרה שלי היא לאפשר לכם להרגיש בבית ב-Cubase ולהפוך אותה לכלי להגשמת הרצונות המוזיקליים שלכם. הדגש בקורס הוא לא רק על התוכנה, אלה גם על הדרכים היצירתיות שניתן להשתמש בה לביטוי עצמי, משלב הרעיון ועד שלב התוצר הסופי.

Cubase יכולה הכל, אתם צריכים ללמוד להשתמש בה, ופה אני יכול לעזור לכם!

אדווה חיון

"בתור אחת שבאה מרקע קלאסי ושהגיעה עם אפס ידע במחשבים ובתוכנות אבל עם מלא רצון ללמוד זכיתי להיות תלמידה של חגי דוידוף שהעביר את החומר בצורה מרתקת, מקצועית, פרקטית ויעילה ועם המון המון סבלנות ויחס אישי. תודה שגרמת לכל חווית הלמידה להיות הרבה פחות מאיימת עבורי, ודרך מלא טיפים פרקטיים ללמוד כל כך הרבה בזמן כל כך קצר. מי שיזכה ללמוד אצלו רק ירוויח!!!"

מסלולי הלימוד

בחר את המסלול המתאים לך והתחל ליצור!

 

בין אם אתה מחפש הדרכה אישית ומעמיקה או מעדיף למידה עצמאית וגמישה, קורס זה מציע שני מסלולים לבחירתך. ב-Cubase Online, תהנה ממפגשי זום ומשוב אישי, בעוד שב-Cubase Online Digital, תוכל ללמוד בקצב משלך תוך גישה לחומרים דיגיטליים עשירים ומגוונים ולפורום סטודנטים פרטי.

מחיר: 4500₪

קורס התעודה הרשמי של Steinberg, המקיף ביותר מסוגו בישראל. בנוי בשיטת לימוד עצמי + 12 מפגשי זום שבועיים באורך של שלוש שעות אקדמאיות לכל מפגש, שילוב של הטוב משני העולמות. משך הקורס הוא 3 חודשים. אם החמצת מפגש, הקלטה שלו תהיה זמינה לצפייה כשעתיים לאחר שעת המפגש.

 

לכל  יחידת לימוד יש את התכנים והמשימות הספציפיות שלה וסביב כל שיעור כזה ניפגש אחת לשבוע למתן פידבק אישי לכל סטודנט, מעבר על העבודות, הדגמות ומענה לשאלות. מרווח של שבוע בין השיעורים מאפשר זמן תרגול והטמעה של החומר והזדמנות לכל סטודנט לתרגל ולהתקדם ביחד עם חברי הקבוצה.

מיד עם תחילת הקורס, החומר הלימודי יפתח בפניך, ובכל שבוע תתבקש ללמוד שיעור אחד ספציפי. המפגש השבועי יעסוק כל שבוע באותו השיעור.  התוכנית בנוייה בסדר לינארי הגיוני ועל אף שכל התכנים יפתחו מיד עם תחילת הקורס, מומלץ מאוד ללמוד את השיעורים ע"פ סדר הופעתם.

Hagai Davidoff Cubase Online Course

Cubase Online - Mentorship

מחיר: 2500₪

קורס התעודה הרשמי של Steinberg, המקיף ביותר מסוגו בישראל. הקורס בנוי בשיטת לימוד עצמי. כל החומר של הקורס פתוח בפניך מיד עם תחילת הקורס כך שתוכל ללמוד בקצב שמתאים לך (Self Paced). עם זאת, התוכנית בנוייה בסדר לינארי הגיוני, ומומלץ ללמוד את השיעורים ע"פ סדר הופעתם. לכל יחידת לימוד יש משימות ספציפיות ומיומנויות חשובות שנרכשות במהלכה.

 

אתה מוזמן לחלוק את התוצרים שלך בפורום הסטודנטים ולקבל משוב מהמרצה ומסטודנטים עמיתים. כמו כן ניתן להשתמש בפורום כדי לשאול כל שאלה אחרת שקשורה בקורס, לקבל/לתת טיפים והמלצות על ציוד/סרטונים/פלאגינים מסויימים ולקרוא פוסטים מעשירים מחברי הפורום.

Hagai Davidoff Cubase Online Course

Cubase Online - Digital

עד סוף הקורס הזה תדע כיצד:
 • לנווט: התמצאות במרחב התוכנה, התאמה אישית של התצוגה והבנת הכלים והפונקציות החיוניות.

 • לנגן על המחשב: שימוש בכלי נגינה וירטואליים. בחירה נכונה של סאונדים. הבנת אפקטים של MIDI וכו'.

 • להקליט: הגדרת מיקרופונים, חיבורי אודיו ושלטי MIDI והשימוש במצבי ההקלטה השונים.

 • לערוך: חיתוך, עיצוב, וסידור של ההקלטות. יצירת Fades ,תיקון זיופי שירה, Quantize, מתיחות זמן וכו'.

 • ליישם: תרגילים ופרויקטים מעשיים שמדמים תרחישים אמיתיים, כגון הפקת Beat, יצירת Baseline, הקלטות אודיו וכו'.

סילבוס

Cubase Online - סילבוס מתומצת לאתר 60.png
התוצאה:

בסוף הקורס תדע לעבוד עם Cubase בביטחון, להביע את עצמך יצירתית באופן חופשי ולעמוד מול האתגרים המוזיקליים והטכנולוגיים שמזדמנים למפיק המודרני ואף לנצל אותם לטובתכם ליצירת עולמות מוזיקליים מקוריים משלך.

אייל שקד

"ממליץ בחום רב על קורס הקיובייס של חגי. זו חוויה שמשנה את החיים. זכיתי לרכוש המון המון ידע יסודי ומפורט בזכות הקורס הזה, שהתקיים לאורך שלושה וחצי חודשים של לימוד, והתבצע בעיקר באמצעות סרטוני וידאו מעולים וממוקדים. בנוסף, "נפגשנו" מדי שבוע לשיעורים בזום. המטלות במהלך הקורס היו מלמדות ומחכימות מאד. נהניתי מכל רגע ורכשתי בסיס איתן לעבודה עם קיובייס שישמש אותי לאורך שנים. מציע לא להסס ולקפוץ על ההזדמנות הנפלאה הזו להכיר את קיובייס מקרוב. זכינו גם למבט מקרוב אל תוך עולם הסינטוז, בו חגי מפליא לשלוט, וזה עשה חשק להמשיך ללמוד את הנושא."

חווית הקורס

 

התאקלמות והצבת מטרות

מיד עם הצטרפותך לקורס, תעבור תהליך קליטה עצמאי שמטרתו לעזור לך להתמצא ברחבי הקורס והפורום. לאחר מכן, יפתחו בפניך כל יחידות הלימוד של הקורס. היחידות תוכננו בקפידה ונשזרו בסדר לינארי הגיוני להבנה מלאה ומקיפה של החומר. זמן הלימוד שמומלץ להקדיש לכל יחידת לימוד הוא כשבוע. עם זאת, הקורס מותאם לאנשים ברמות הבנה וניסיון שונים ולכן ניתן להתקדם בו אופן חופשי.


מפגשי אימון (Cubase Online בלבד)

לאורך הקורס ניפגש אחת לשבוע בזום (ע"פ לוז הקורס) בזום למפגש לימודי של 3 שעות. במפגשים אלו נלמד ביחד, יינתן משוב למשימות ההגשה השונות ותוכל לשאול שאלות ולקבל חיזוקים והבהרות בנוגע לתכני הלימוד. רבים מהסטודנטים עובדים על פי לוח הזמנים של הקורס, אבל לא משנה היכן אתה בתוכנית הלימודים, קדימה או אחורה, תמיד תוכל לשאול כל שאלה ולהגיש כל משימה לפידבק האישי והקבוצתי. החמצת מפגש? לא נורא! הקלטה שלו תהיה זמינה לצפייה כשעתיים לאחר סיום המפגש.


קהילה

הקורס מלווה בפורום פרטי ועשיר שבו ניתן להתחבר לקהילת הסטודנטים ומנחה הקורס. אם אינך יכול להגיע למפגש שבועי, או אם אתה צריך תמיכה בין המפגשים, זה המקום לפרסם שאלות או עבודות לבדיקה. אם אתה רוצה שאבדוק אישית משימה שלך, או טרק מסוים שכתבת, תוכל לפרסם בפורום כמה שתרצה. אני משיב אישית לכל אחד עם הערות ו/או תגובת וידאו קצרה, ולרב גם סטודנטים אחרים קופצים ותומכים זה בזה! כמו כן, הפורום הוא מקום מצוין לפרסם חומרים מקוריים, לקבל ולתת המלצות על ציוד ותוכנות שונות, טיפים, טריקים שיתוף סרטונים ועבודות וכו'

Hagai Davidoff Cubase Online Course

מחיר: 4500₪

Cubase Online - Mentorship

Hagai Davidoff Cubase Online Course

מחיר: 2500₪

Cubase Online - Digital

הקורס הזה מתאים לך אם אתה:

​​

 • מלחין/מוזיקאי/אמן/זמר שרוצה להקליט ולהפיק את המוזיקה שלך

 • רוצה להפיק מוזיקה ולא יודע איפה להתחיל

 • מעצב קול למשחקים או סרטים ורוצה להרחיב את יכולותיך

 • חובב מוזיקה שרוצה ליצור מוזיקה כתחביב, קורס זה יכול להיות השלב הראשון במסע שלך

שאלות נפוצות

 • מה קצב הלמידה בקורס?
  הקורס מחולק ל-10 שיעורים שפרק הזמן המומלץ להקדיש לכל אחד מהם הוא שבועיים ולכן הוא חושב כקורס בן 20 שבועות. במקביל ללימוד העצמי מתקיים מפגש זום כל שבועיים שמטרתו לתת פידבק אישי לכל סטודנט בהתאם למקום שבו הוא נמצא ולענות על שאלות. עם זאת, התכנים זמינים ללימוד עצמי בכל עת וכל אחד מוזמן להתקדם בקצב שלו, על פי כישוריו ונסיונו. מי שרוצה להתקדם מהר יותר, או לחלופין מרגיש שהוא צריך לבלות יותר זמן עם כל שיעור, מוזמן לעשות כך. מרווח של שבועיים בין השיעורים נותן זמן הפנמה והטמעה של החומר והזדמנות לכל סטודנט להדביק פערים, לתרגל ולהתקדם ביחד עם הקבוצה.
 • האם פורמט הקורס מתאים לסגנון הלמידה שלי?
  חומר הלימוד העצמי כולל חומרים מגוונים כגון שיעורי וידאו, משימות אינטראקטיביות, מצגות, מסמכי טקסט, פרויקטים לדוגמא ועוד. במקביל ללימוד העצמי יש ליווי אישי כך שהמענה הוא מקיף, מעמיק ואישי בו זמנית. הטוב שבכל העולמות.
 • מה ההבדל בין Audio Gamer - Mentorship ל-Audio Gamer - Digital?
  הקורס 'Audio Gamer - Mentorship ’ כולל 10 מפגשי זום שנערכים אחת לשבועיים. מפגשים אלו מהווים נדבך חשוב לאנשים שרוצים פידבק ישיר מהמרצה ורוצים מערבות בזמן אמת עם הסטודנטים האחרים. המסלול מתאים ל: אנשים שיכולים לפנות זמן למפגש השבועי. אנשים שתאריכי המפגשים של הקורס מתאימים להם. אנשים שמוכנים לשלם יותר עבור קורס עם ליווי יותר צמוד ואישי. הקורס 'Audio Gamer - Digital' כולל את כל התכנים שהקורס הנ"ל כולל, בלי מפגשי הזום. המסלול מתאים ל: אנשים שלא יכולים להתחייב למפגש שבועי ורוצים להתקדם בקורס בזמנם החופשי. אנשים שתאריכי המפגשים של הקורס עם הליווי לא מתאימים להם. אנשים שמעוניינים לחסוך עלויות ועדיין לקבל גישה מלאה לכל התכנים ולפורום. תמיד יש אפשרות לרכוש מפגש אישי עם מנחה הקורס בעלות מוזלת של 350 ש"ח ל-90 ד'.
 • האם אקבל תמיכה והכוונה במהלך הקורס?
  הלימוד העצמי מלווה בשיעור פרונטלי בזום אחת לשבועיים לאורך כל הקורס. במפגשים אלו ניתן משוב אישי, ליווי בבניית תיק העבודות ומענה לכל שאלה בנוגע לחומר הלימוד ובכלל. כמו כן, לאורך כל הקורס יש לסטודנטים גישה לפורום עשיר ומגוון שניתן להעלות אליו עבודות למשוב, לשאול שאלות, לחלוק ידע, לשתף יצירות וליצור שיתופי פעולה עם סטודנטים נוספים. הגישה לפורום לא מוגבלת בזמן. במידת הצורך, בתור סטודנטים של הקורס יש לכם זכאות לרכישת מפגש אישי עם מנחה הקורס בעלות מוזלת של 350 ש"ח ל-90 ד'.
 • האם הקורס יעזור לי לבנות תיק עבודות רלוונטי?
  במהלך הקורס יש שלל משימות כתיבה והפקה להגשה שבנוסף להיותם כלי לימודי חשוב, הן יעזרו לך ליצור תוכן איכותי לתיק עבודות. המשימות העיקריות בקורס הן הפקת אודיו ל-2-3 משחקים מלאים שתוכל להוסיף לתיק העבודות שלך ולהראות ללקוחות פוטנציאליים.
 • מה עלויות התוכנות הנוספות שאני צריך עבור הקורס?
  מלבד תוכנת הקלטה שסביר להניח שיש לך בשלב הזה, לא נדרשת שום רכישת תוכנה נוספת עבור הקורס. שתי התוכנות העיקריות הנוספות שנעבוד איתן בקורס הן Fmod Studio ו-Unity והן זמינות להורדה בחינם בגרסתן המלאה. מדובר בשתי תוכנות שהן הסטנדרט העולמי בתעשיית ה-Gaming והמודל הכלכלי שלהן בנוי כך שהשימוש בהן הוא חינם עד לחציית סף הכנסות שנתי ממוצר שהופק על ידן. כל עוד לא הרווחת 100,000$ שנתית מהשימוש ב-Unity ו-200,000$ שנתית משימוש מ-Fmod Studio, אתה פטור מתשלום.
 • האם יש שוק עבודה למקצועות ב-Game Audio?
  תעשיית משחקי הוידאו היא אחת מהתעשיות עם הצמיחה המהירה ביותר בעולם והיא מייצרת מכירות של מיליארדי דולרים מדי שנה. זה מצביע על פוטנציאל גדול למוזיקאים שמחפשים להתמקצע בתחום ה-Game Audio. מוזיקאים יכולים למצוא עבודה בחברות גדולות, בינוניות וקטנות, או כעצמאים עבור פרויקטים שונים. בזכות הביקוש הגדל למומחים בתחום, קיימות הזדמנויות עבודה מגוונות ואפשרויות לקריירה מרתקת. במהלך הקורס נחלוק תובנות רבות בנושא וניתן טיפים חשובים להשתלבות בתעשייה.
 • לכמה זמן תהיה לי גישה לקורס?
  מהרגע שנרשמת לקורס תינתן לך גישה לכל החיים כולל כל העדכונים העתידיים, כלומר: נניח שיוצאת טכנולוגיה חדשה ומשמעותית בתחום שרלוונטית ל-Game Audio, ייתכן מאוד ויתווסף לגביה שיעור חדש בקורס, ולך תהיה גישה מיידית אליו. כשאתה רוכש את הקורס אתה משקיע בעתידך המקצועי ורוכש מקור לימוד "ירוק עד" בהווה ובעתיד.
 • מתי והיכן מתקיימות הפגישות השבועיות?
  הפגישות מתקיימות אחת לשבועיים. כל מפגש הוא במשך של שעתיים אקדמאיות. הלו"ז הספציפי של המחזור הקרוב מעודכן בדף המכירה. כל המפגשים מוקלטים והם נגישים וזמינים לצפייה בתיקיית ההקלטות של הקורס, כך שגם אם לא יכולת להגיע לשיעור תוכל להשלים את החסר!
 • האם יש לך מדיניות החזר כספי?
  כן. אני בטוח בכך שהקורס שלי יהווה השקעה טובה בעתידך המקצועי ובקריירה שלך, ולכן אני מציע אחריות שביעות רצון ללא סיכונים למשך 14 יום מיום שהקורס התחיל. בזמן הזה תהיה לך הזדמנות להתנסות בכל התכנים בצורה מלאה ואם עדיין לא תהיה מרוצה מהקורס, מכל סיבה שהיא, פשוט צור איתי קשר לקבלת החזר מלא ללא מתן הסברים. אני עומד מאחורי הקורס שלי ורוצה שתרגיש בטוח ונרגש לקראת הלימוד איתי.
 • איך ניתן ליצור קשר אם עדיין יש לי שאלות?
  ניתן לשלוח מייל ל: Hagaistudio@gmail.com לשלוח ווטסאפ או להתקשר ל: 054-6218374

גדעון ברגר

"חגי המורה הכי טוב שפגשתי בחיים, בקיא בחומר, מתעניין, בעל תשוקה, נוגע גם בתחומי מוסיקה וחיים אחרים, נותן טיפים נהדרים למחשב ולסאונד בכלל. אני ודאי מתכוון ללמוד איתו עוד מהקורסים שלו. הגעתי לקורס בפחד מתוכנות מוסיקה ועכשיו אני יוצר ומפיק המון שירים ודברים שהיו לי בראש ונוצרים כל הזמן. קורס נהדר - שווה לגמרי כל שקל. תודה רבה - ממליץ בחום לוהט!!!

Hagai Davidoff Cubase Online Course

מחיר: 4500₪

Cubase Online - Mentorship

Hagai Davidoff Cubase Online Course

מחיר: 2500₪

Cubase Online - Digital

100% אחריות לשביעות רצון מלאה

 

 

 

 

 

אני בטוח שהקורס שלי מהווה השקעה יעילה בעתידך המקצועי ובקריירה שלך, ולכן אני מציע אחריות שביעות רצון ללא סיכונים למשך 14 יום. בזמן הזה תהיה לך הזדמנות להתנסות בכל התכנים בצורה מלאה ואם עדיין לא תהיה מרוצה, מכל סיבה שהיא, פשוט צור איתי קשר לקבלת החזר מלא ללא מתן הסברים. אני עומד מאחורי הקורס שלי ורוצה שתרגיש בטוח ונרגש לקראת הלימוד איתי.

Hagai Davidoff - Money Back Guarantee on Online Courses

לשאלות נוספות ובדיקת התאמה, ניתן ליצור איתי קשר ב:

נייד

0546218374

Email

bottom of page