top of page

HD

Education

ב-HD Education, אני מציע קורסים מקיפים ומעמיקים שמשלבים איכות וחדשנות. כל קורס מותאם אישית ומבוסס על שיטה חדשנית שפיתחתי, ומטרתו היא להעניק לך כלים והשראה להצלחה בעולם המוזיקה.

בנוסף לכך, אני מציע שעורי אונליין פרטיים, שמבוססים על שנים של ניסיון כמלחין, מפתח פלאגינים ומרצה במכללות המובילות בארץ. כל יעוץ מתוכנן לספק לך חוויה אישית וממוקדת, שתעזור לך להתפתח ולהצליח בכל תחום שתבחר.

הנה מקבץ קטן של משובי סטודנטים עלי ועל הקורסים שלי:

"אני כל כך שמח שזכיתי ללמוד אצלך את הקורס הזה, אין לך מושג. היית מאוד מעשיר ודיברת על הרבה מעבר לנושא הקורס. ואתה בחור אדיר בכללי. נכנסת לי ללב גם כמורה, גם כאדם וכמוזיקאי." מתן מוסרי

 

"כבר נחשפתי למורים עם ברק בעיניים, כאלו שרואים שהם אוהבים את העיסוק שלהם. אבל להצליח להעביר את התשוקה שלך ובו בזמן לומר כל משפט בצורה כל כך מדוייקת ומנוסחת בקפידה, בשילוב של אין ספור טיפים ועצות כזה מורה עוד לא היה לי. 

היית בשבילי בחצי שנה האחרונה מאגר ידע מטורף, בנושא שכל כך מעניין אותי כרגע והוא באמת נהיה חלק גדול מעולמי. זה נשמע שבקלות אפשר להרוס שיעור טכני כמו קיובייס, אבל איכשהו הצלחת לגרום לכל 4 שעות לחלוף בשניה. 

שמחתי להכיר בן אדם שלמרות כל החכמה והידע המטורפים שלו נשאר גם כה צנוע.
אני רוצה להודות לך על התקופה הזאת ועל כל הידע וההשראה שנתת לי.
מעריך (ואולי גם קצת מעריץ...)"
סער אברהם

"חגי, לא יודע איך להתחיל להודות לך. הגעתי ללמוד אצלך, בלי לדעת לאן אגיע, מה זה מוזיקה וסאונד והמילה המפחידה הזו... תאוריה.
 

מהר מאוד קלטתי את האווירה הנינוחה והמצחיקה שאתה יודע להשרות בכיתה ותוך 2 שניות בום, אני בפנים. 
מקצועי, חכם, בעל ידע נרחב ויותר מכל... אחד שיודע להקשיב גם כמורה אבל אפילו יותר כבן אדם. אני חושב שהמחשת לי שמוזיקה היא דרך חיים דרך כל מיני תובנות שעלו בכיתה, שאולי אפילו אתה לא שמת לב אליהם, אבל הם ילוו אותי גם בהמשך. גם במוזיקה וגם במה שלא (קשה לי לחשוב כרגע מה יש חוץ ממוזיקה)
כל תלמיד מקבל ממך את תשומת הלב. מספיק תנועה קלה, הבעת פנים מהוססת כדי להביא אותך לשאול, להתעניין מה לא ברור ולהסביר זאת פעם נוספת ואפילו שלישית אם צריך, כל פעם בדרך אחרת ובחיוך.
(אני לא הייתי צריך פעם שלישית, אני רק שאלתי בשביל החבר'ה שלא הבינו).

 

אתה קשוב לצורכי ותחומי העניין של התלמידים ואפילו פעמים שנשארת לייעץ ולענות על שאלות מתוך זמנך שלך. חלקת את עולמך והידע המוזיקלי שלך בנדיבות שראויה להערצה ומתוך האזנה לתחומי הסקרנות שלנו. (מוזיקה לא?)


בקיצור, אתה בן אדם נדיר מאוד ושמח שיצא לי להכיר אותך.
אוהב."
ערן כפיר

 

"רציתי לומר לך תודה ענקית! בשיעור הראשון הפנטת אותי. הדרך שבה אתה מסביר יורד לכל פרט גם בזמן לא מאוד רב, היא פנומנלית. ללא ספק הפכת למורה דרך בעיניי.

הרצון כל שבוע להביא לך קטע ולקבל פידבקים בצורה הטובה והנעימה ביותר פשוט גבר משיעור לשיעור. נהניתי מאוד להקשיב לך, ללמוד ממך ולקבל ממך השראה להיכנס לאוקיינוס הזה שנקרא מוזיקה. שמחתי מכל שיעור שלך, וחיכיתי לו בציפייה כל שבוע מחדש. ללא ספק גם אשמח ללמוד ממך ואולי אפילו לקבל הזדמנות לעבוד איתך באחד הימים.

ועל כל זאת אני רוצה לומר לך פשוט תודה 🙏" קרן מרום

"אודיו גיימר הוא קורס מצוין. יצאתי ממנו גם עם המון ידע חדש ופרקטי וגם עם חשק להמשיך לחקור את התחום בעצמי. בדיוק כמו שקיוויתי. מעבר לכך שהתחום הזה מרתק, חגי הוא מרצה מעולה שיודע להעביר את התוכן בצורה יסודית ומקצועית. הוא נותן יחס אישי וקשוב מאד לסטודנטים, ובכללית, הוא מייצר אווירה מאד נעימה ללימוד." ניר שור

"הקורס המעניין והאינטרקיטיבי ביותר שלקחתי שקשור להתקדמות שלי בעולם המוסיקה למשחקי מחשב! באתי עם רקע של הלחנה והטמעה של מוסיקה, אבל עדיין מצאתי את עצמי מלחין יותר, יושב מול Unity ו-Fmod, לומד דברים חדשים ומחדד דברים שלמדתי לפני. מרוב ההתלהבות אפילו התחלתי לייצר משחק מורכב בשביל להטמיע בו מוסיקה משלי. מומלץ בחום!" מור סדרו

"בתור אחת שבאה מרקע קלאסי ושהגיעה עם אפס ידע במחשבים ובתוכנות אבל עם מלא רצון ללמוד זכיתי להיות תלמידה של חגי דוידוף שהעביר את החומר בצורה מרתקת, מקצועית, פרקטית ויעילה ועם המון המון סבלנות ויחס אישי. תודה שגרמת לכל חווית הלמידה להיות הרבה פחות מאיימת עבורי, ודרך מלא טיפים פרקטיים ללמוד כל כך הרבה בזמן כל כך קצר. מי שיזכה ללמוד אצלו רק ירוויח!!!" אדווה חיון

"כנפגשתי עם חגי דוידוף, לא ידעתי כמה השפעה תהיה לו על התפיסה האמנותית שלי וכמה ידע פרקטי הוא יעביר לי בסדרה של כמה שיעורים בודדים. זה מה שיקרה למי שיזכה לקחת חלק בקורס שלו - אתם תלמדו מהטוב ביותר. זכות, שווה כל שקל ומנטור לחיים - win win." גבע חסון

"עברו שנים מאז שלמדתי מחגי ואני לוקח את הדברים שלמדתי ממנו ממש כל יום! תותח על." איילון קשת

bottom of page