top of page

Audio Gamer

קורס אונליין שהופך מעצבי סאונד ומלחינים למקצועני Game Audio מיומנים

אודיו גיימר - דיגיטל (Custom).png
 • אתה מאוד רוצה להיכנס לתחום המוזיקה לגיימינג אבל הטכנולוגיה נראית לך מפחידה ולא מוכרת?

 • האינטרנט מציע מגוון סרטונים וקורסים בנושא, אבל אף אחד מהם לא פוגש אותך אישית במקום שבו אתה נמצא?

 • האם אתה חושש שרכישת המיומנויות הנדרשות תגזול ממך זמן רב מידיי?

 • לשלוט בביטחון בטכנולוגיות והתוכנות הנדרשות בשוק.

 • ללמוד בצורה מסודרת את כל מה שאתה באמת צריך לדעת, תוך חניכה ומשוב אישיים.

 • יחידות לימוד מדויקות ועדכניות המתאימות בדיוק לזמן הנדרש להבנה, תרגול והפנמה של כל קונספט.​

האם הדילמות הבאות מוכרות לך?

דמיין לעצמך איך זה ירגיש:

כל זה אפשרי לחלוטין, כפי שיעידו מאות מהסטודנטים שלי לאורך השנים, מלחינים ומעצבי סאונד כאחד, גם אלו שהגיעו ללא ניסיון או ידע קודם ב-Game Audio, ואני לא יכול לחכות להראות גם לך כיצד…

ניר שור

"אודיו גיימר הוא קורס מצוין. יצאתי ממנו גם עם המון ידע חדש ופרקטי וגם עם חשק להמשיך לחקור את התחום בעצמי. בדיוק כמו שקיוויתי. מעבר לכך שהתחום הזה מרתק, חגי הוא מרצה מעולה שיודע להעביר את התוכן בצורה יסודית ומקצועית. הוא נותן יחס אישי וקשוב מאד לסטודנטים, ובכללית, הוא מייצר אווירה מאד נעימה ללימוד."

אודות חגי דוידוף
חגי דוידוף Hagai Davidoff

למקרה שלא נפגשנו, שמי חגי דוידוף ואני מלחין, מרצה מוסמך מטעם Steinberg ומתכנת. מוזיקה חינוך וטכנולוגיה הם שלושה נושאים שיש לי תשוקה אדירה אליהם! במשך השנים לימדתי מאות רבות של סטודנטים במכללות ספיר, הנגב, אונו ו-BPM את רזי ההפקה המוזיקלית, תזמור וירטואלי, סינתזה, מיקס, מאסטרינג וכמובן Game Audio.

 

כשאני התעניינתי לראשונה בתחום הזה לפני שנים רבות, כמות המידע הנגיש כבר הייתה גדולה, וזה סחרר אותי, רציתי לבלוע הכל, אך המידע הציף אותי, הוא לא היה מוסדר ולא סיפק לי משוב אישי לגבי מה שאני צריך לעשות כדי להפוך למלחין מוזיקה ומעצב סאונד למשחקי וידאו…

אחרי שנים רבות בתעשיית הגיימינג ומשחקים רבים מאחורי, החלטתי לארוז ולהנגיש את ניסיוני המקצועי בדרך הכי מדויקת, פרקטית ואיכותית שאני מכיר. הקורס הזה נולד מתוך אהבה ומטרתו היחידה היא לקצר לכם תהליכים ותהיות ולהעביר אתכם את הגשר בדיוק לאן שאתם רוצים להגיע, במינימום הזמן הנדרש ובהנאה!

מסלולי הלימוד

בחר את המסלול המתאים לך והתחל את המסע שלך בעולם המרתק של מוזיקה למשחקי וידאו!

 

בין אם אתה מחפש הדרכה אישית ומעמיקה או מעדיף למידה עצמאית וגמישה, קורס זה מציע שני מסלולים לבחירתך. ב-Audio Gamer, תהנה ממפגשי זום ומשוב אישי, בעוד שב-Audio Gamer Digital, תוכל ללמוד בקצב שלך תוך גישה לחומרים דיגיטליים עשירים ומגוונים ולפורום סטודנטים פרטי.

מחיר: 4500₪

הקורס המקיף ביותר מסוגו בישראל. בנוי בשיטת לימוד עצמי + 10 מפגשי זום, שילוב של הטוב משני העולמות. משך הקורס הוא 20 שבועות (מפגש זום מתקיים כל שבועיים). אם החמצת מפגש, הקלטה שלו תהיה זמינה לצפייה כשעתיים לאחר שעת המפגש.

 

לכל  יחידת לימוד יש את התכנים והמשימות הספציפיות שלה וסביב כל שיעור כזה ניפגש אחת לשבועיים למתן פידבק אישי לכל סטודנט, מעבר על העבודות, הדגמות ומענה לשאלות. מרווח של שבועיים בין השיעורים נותן זמן הפנמה והטמעה של החומר והזדמנות לכל סטודנט להדביק פערים, לתרגל ולהתקדם ביחד עם חברי הקבוצה.

מיד עם תחילת הקורס, כל החומר הלימודי יפתח,  כך שכל אחד יוכל ללמוד בקצב שמתאים לו (Self Paced). עם זאת, התוכנית בנוייה בסדר לינארי הגיוני ומומלץ מאוד ללמוד את השיעורים ע"פ סדר הופעתם.

חגי דוידוף קורס Audio Gamer ללימוד מוזיקה למשחקי מחשב

Audio Gamer - Mentorship

מחיר: 2500₪

הקורס המקיף ביותר מסוגו בישראל. הקורס בנוי בשיטת לימוד עצמי. כל החומר של הקורס פתוח  מיד עם תחילת הקורס כך שכל אחד יוכל ללמוד בקצב שמתאים לו (Self Paced). עם זאת, התוכנית בנוייה בסדר לינארי הגיוני, ומומלץ ללמוד את השיעורים ע"פ סדר הופעתם. לכל יחידת לימוד יש משימות ספציפיות ומיומנויות חשובות שנרכשות במהלכה.

 

אתה מוזמן לחלוק את התוצרים שלך בפורום הסטודנטים ולקבל משוב מהמרצה ומסטודנטים עמיתים. כמו כן ניתן להשתמש בפורום כדי לשאול כל שאלה אחרת שקשורה בקורס, לקבל/לתת טיפים והמלצות על ציוד/סרטונים/פלאגינים מסויימים ולקרוא פוסטים מעשירים מחברי הפורום.

חגי דוידוף קורס Audio Gamer ללימוד מוזיקה למשחקי מחשב

Audio Gamer - Digital

​עד סוף הקורס הזה תדע כיצד:

 • ליצור מוזיקה ו-SFX דינמיים ואדפטיביים.

 • לעבוד עם תוכנות הסטנדרט בתעשייה Unity ו-Fmod ולהטמיע אודיו בעצמך במשחק.

 • לעבוד בעולם האמיתי מאחר ובמהלך הקורס תעבוד על שניים-שלשה משחקים (שיתווספו לפורטפוליו שלך).

 • להשתמש ב-AI כמחולל קוד לצרכי הטמעת אודיו.

סילבוס

התוצאה:

בסוף הקורס תדע לעבוד מול האתגרים המוזיקליים והטכנולוגיים שמאפיינים Game Audio ואף תנצל אותם לטובתך ליצירת עולמות מקוריים של סאונד דינמי, חי ונושם, ולא פחות חשוב - יהיה לך תיק עבודות שיוכיח את זה ויעזור לך לפתוח דלתות אל התעשייה!

חגית הראל

"קורס "Audio Gamer" הוא קורס מהנה ומקצועי ביותר בו-זמנית, שנותן לדמיון לעוף בעולם המרתק של אודיו למשחקי וידאו, שכולו אסקפיזם כיפי ומשעשע לצד לימוד אינטנסיבי וגדוש תוכן. במהלך הקורס למדנו להתנהל בתוכנות ופלטפורמות שונות שמעולם לא התנסינו בהן - ועדיין זה היה מהנה, מרגש וסוחף וצלחנו כל מטלה כי החומר מועבר בצורה ברורה ויסודית, וחגי תמיד היה שם לתמול ולתת מענה כשצריך. בנוסף, המפגשים פעם בשבועיים במסלול "אודיו גיימר פלוס" מתוזמנים להפליא כנגד המשימות להגשה ולצפייה המשותפת באותו מפגש זום שבו חולקים שאלות ותהיות, ומקבלים פידבק אישי מחגי, שזה בונוס בפני עצמו. הקורס והמפגשים הם מקור השראה ושיתוף נהדר עם תלמידים כשרוניים ואמביציוזים שאותי אישית דירבנו לשאוף לרמה גבוהה של הבנת החומר ויישומו. הסרטונים והמצגות של חגי נהדרים, מוסברים בצורה יסודית ומקצועית אך גם מהנה ועם הרבה הומור וקלילות, ומרגישים כמה חגי נהנה מהתכנים והעולמות שהוא מלמד בקורס הזה, כמו בכל הרצאה או קורס שהוא מעביר, והמשימות שמילאנו במהלך ההגשות ללא ספק ישמשו אותנו לבניית תיק עבודות מרשים שייצג אותנו בכבוד בשוק העבודה בתחום. מומלץ בחום!"

חווית הקורס

התאקלמות והצבת מטרות

מיד עם הצטרפותך לקורס, תעבור תהליך קליטה עצמאי שמטרתו לעזור לך להתמצא ברחבי הקורס והפורום. לאחר מכן, יפתחו בפניך כל יחידות הלימוד של הקורס. היחידות תוכננו בקפידה ונשזרו בסדר לינארי הגיוני להבנה מלאה ומקיפה של החומר. זמן הלימוד שמומלץ להקדיש לכל יחידת לימוד הוא כשבוע. עם זאת, הקורס מותאם לאנשים ברמות הבנה וניסיון שונים ולכן ניתן להתקדם בו אופן חופשי.
 

מפגשי אימון (Audio Gamer בלבד)

לאורך הקורס ניפגש אחת לשבועיים למפגש זום בין שעתיים (סה"כ 20 שעות אקדמאיות). במפגשים אלו יינתן משוב למשימות ההגשה השונות ותוכל לשאול שאלות ולקבל חיזוקים והבהרות בנוגע לתכני הלימוד. רבים מהסטודנטים עובדים על פי לוח הזמנים של הקורס, אבל לא משנה היכן אתה בתוכנית הלימודים, קדימה או אחורה, תמיד תוכל לשאול כל שאלה ולהגיש כל משימה לפידבק האישי והקבוצתי. החמצת מפגש? לא נורא! הקלטה שלו תהיה זמינה לצפייה כשעתיים לאחר סיום המפגש.


קהילה

הקורס מלווה בפורום פרטי ועשיר שבו ניתן להתחבר לקהילת הסטודנטים ומנחה הקורס. אם אינך יכול להגיע למפגש שבועי, או אם אתם צריך תמיכה בין המפגשים, זה המקום לפרסם שאלות או עבודות לבדיקה. אם אתה רוצה שאבדוק אישית משימה שלך, או טרק מסוים שכתבת, תוכל לפרסם בפורום כמה שתרצה. אני משיב אישית לכל אחד עם הערות ו/או תגובת וידאו קצרה, ולרב גם סטודנטים אחרים קופצים ותומכים זה בזה! כמו כן, הפורום הוא מקום מצוין לפרסם חומרים מקוריים, לקבל ולתת המלצות על ציוד ותוכנות שונות, טיפים, טריקים שיתוף סרטונים ועבודות וכו'

חגי דוידוף קורס Audio Gamer ללימוד מוזיקה למשחקי מחשב

מחיר: 4500₪

Audio Gamer - Mentorship

חגי דוידוף קורס Audio Gamer ללימוד מוזיקה למשחקי מחשב

מחיר: 2500₪

Audio Gamer - Digital

הקורס הזה מתאים לך אם אתה:
 • מלחין/מפיק/מעצב סאונד ללא ידע וניסיון מעשי בתוכנות וכלי הסטנדרט בתעשיית ה-Game Audio

 

 • מלחין/מפיק/מעצב סאונד עם ניסיון קודם שמעוניין לקחת את היכולות שלו לרמה הבאה

 • אין לך תיק עבודות רלוונטי להציג בפני מעסיקים פוטנציאליים

 

 • מפתח משחקים שמעוניין להרחיב את יכולותיו ב-Game Audio

שאלות נפוצות

 • מה קצב הלמידה בקורס?
  הקורס מחולק ל-10 שיעורים שפרק הזמן המומלץ להקדיש לכל אחד מהם הוא שבועיים ולכן הוא חושב כקורס בן 20 שבועות. במקביל ללימוד העצמי מתקיים מפגש זום כל שבועיים שמטרתו לתת פידבק אישי לכל סטודנט בהתאם למקום שבו הוא נמצא ולענות על שאלות. עם זאת, התכנים זמינים ללימוד עצמי בכל עת וכל אחד מוזמן להתקדם בקצב שלו, על פי כישוריו ונסיונו. מי שרוצה להתקדם מהר יותר, או לחלופין מרגיש שהוא צריך לבלות יותר זמן עם כל שיעור, מוזמן לעשות כך. מרווח של שבועיים בין השיעורים נותן זמן הפנמה והטמעה של החומר והזדמנות לכל סטודנט להדביק פערים, לתרגל ולהתקדם ביחד עם הקבוצה.
 • האם פורמט הקורס מתאים לסגנון הלמידה שלי?
  חומר הלימוד העצמי כולל חומרים מגוונים כגון שיעורי וידאו, משימות אינטראקטיביות, מצגות, מסמכי טקסט, פרויקטים לדוגמא ועוד. במקביל ללימוד העצמי יש ליווי אישי כך שהמענה הוא מקיף, מעמיק ואישי בו זמנית. הטוב שבכל העולמות.
 • מה ההבדל בין Audio Gamer - Mentorship ל-Audio Gamer - Digital?
  הקורס 'Audio Gamer - Mentorship ’ כולל 10 מפגשי זום שנערכים אחת לשבועיים. מפגשים אלו מהווים נדבך חשוב לאנשים שרוצים פידבק ישיר מהמרצה ורוצים מערבות בזמן אמת עם הסטודנטים האחרים. המסלול מתאים ל: אנשים שיכולים לפנות זמן למפגש השבועי. אנשים שתאריכי המפגשים של הקורס מתאימים להם. אנשים שמוכנים לשלם יותר עבור קורס עם ליווי יותר צמוד ואישי. הקורס 'Audio Gamer - Digital' כולל את כל התכנים שהקורס הנ"ל כולל, בלי מפגשי הזום. המסלול מתאים ל: אנשים שלא יכולים להתחייב למפגש שבועי ורוצים להתקדם בקורס בזמנם החופשי. אנשים שתאריכי המפגשים של הקורס עם הליווי לא מתאימים להם. אנשים שמעוניינים לחסוך עלויות ועדיין לקבל גישה מלאה לכל התכנים ולפורום. תמיד יש אפשרות לרכוש מפגש אישי עם מנחה הקורס בעלות מוזלת של 350 ש"ח ל-90 ד'.
 • האם אקבל תמיכה והכוונה במהלך הקורס?
  הלימוד העצמי מלווה בשיעור פרונטלי בזום אחת לשבועיים לאורך כל הקורס. במפגשים אלו ניתן משוב אישי, ליווי בבניית תיק העבודות ומענה לכל שאלה בנוגע לחומר הלימוד ובכלל. כמו כן, לאורך כל הקורס יש לסטודנטים גישה לפורום עשיר ומגוון שניתן להעלות אליו עבודות למשוב, לשאול שאלות, לחלוק ידע, לשתף יצירות וליצור שיתופי פעולה עם סטודנטים נוספים. הגישה לפורום לא מוגבלת בזמן. במידת הצורך, בתור סטודנטים של הקורס יש לכם זכאות לרכישת מפגש אישי עם מנחה הקורס בעלות מוזלת של 350 ש"ח ל-90 ד'.
 • האם הקורס יעזור לי לבנות תיק עבודות רלוונטי?
  במהלך הקורס יש שלל משימות כתיבה והפקה להגשה שבנוסף להיותם כלי לימודי חשוב, הן יעזרו לך ליצור תוכן איכותי לתיק עבודות. המשימות העיקריות בקורס הן הפקת אודיו ל-2-3 משחקים מלאים שתוכל להוסיף לתיק העבודות שלך ולהראות ללקוחות פוטנציאליים.
 • מה עלויות התוכנות הנוספות שאני צריך עבור הקורס?
  מלבד תוכנת הקלטה שסביר להניח שיש לך בשלב הזה, לא נדרשת שום רכישת תוכנה נוספת עבור הקורס. שתי התוכנות העיקריות הנוספות שנעבוד איתן בקורס הן Fmod Studio ו-Unity והן זמינות להורדה בחינם בגרסתן המלאה. מדובר בשתי תוכנות שהן הסטנדרט העולמי בתעשיית ה-Gaming והמודל הכלכלי שלהן בנוי כך שהשימוש בהן הוא חינם עד לחציית סף הכנסות שנתי ממוצר שהופק על ידן. כל עוד לא הרווחת 100,000$ שנתית מהשימוש ב-Unity ו-200,000$ שנתית משימוש מ-Fmod Studio, אתה פטור מתשלום.
 • האם יש שוק עבודה למקצועות ב-Game Audio?
  תעשיית משחקי הוידאו היא אחת מהתעשיות עם הצמיחה המהירה ביותר בעולם והיא מייצרת מכירות של מיליארדי דולרים מדי שנה. זה מצביע על פוטנציאל גדול למוזיקאים שמחפשים להתמקצע בתחום ה-Game Audio. מוזיקאים יכולים למצוא עבודה בחברות גדולות, בינוניות וקטנות, או כעצמאים עבור פרויקטים שונים. בזכות הביקוש הגדל למומחים בתחום, קיימות הזדמנויות עבודה מגוונות ואפשרויות לקריירה מרתקת. במהלך הקורס נחלוק תובנות רבות בנושא וניתן טיפים חשובים להשתלבות בתעשייה.
 • לכמה זמן תהיה לי גישה לקורס?
  מהרגע שנרשמת לקורס תינתן לך גישה לכל החיים כולל כל העדכונים העתידיים, כלומר: נניח שיוצאת טכנולוגיה חדשה ומשמעותית בתחום שרלוונטית ל-Game Audio, ייתכן מאוד ויתווסף לגביה שיעור חדש בקורס, ולך תהיה גישה מיידית אליו. כשאתה רוכש את הקורס אתה משקיע בעתידך המקצועי ורוכש מקור לימוד "ירוק עד" בהווה ובעתיד.
 • מתי והיכן מתקיימות הפגישות השבועיות?
  הפגישות מתקיימות אחת לשבועיים. כל מפגש הוא במשך של שעתיים אקדמאיות. הלו"ז הספציפי של המחזור הקרוב מעודכן בדף המכירה. כל המפגשים מוקלטים והם נגישים וזמינים לצפייה בתיקיית ההקלטות של הקורס, כך שגם אם לא יכולת להגיע לשיעור תוכל להשלים את החסר!
 • האם יש לך מדיניות החזר כספי?
  כן. אני בטוח בכך שהקורס שלי יהווה השקעה טובה בעתידך המקצועי ובקריירה שלך, ולכן אני מציע אחריות שביעות רצון ללא סיכונים למשך 14 יום מיום שהקורס התחיל. בזמן הזה תהיה לך הזדמנות להתנסות בכל התכנים בצורה מלאה ואם עדיין לא תהיה מרוצה מהקורס, מכל סיבה שהיא, פשוט צור איתי קשר לקבלת החזר מלא ללא מתן הסברים. אני עומד מאחורי הקורס שלי ורוצה שתרגיש בטוח ונרגש לקראת הלימוד איתי.
 • איך ניתן ליצור קשר אם עדיין יש לי שאלות?
  ניתן לשלוח מייל ל: Hagaistudio@gmail.com לשלוח ווטסאפ או להתקשר ל: 054-6218374

מור סדרו

"הקורס המעניין והאינטרקיטיבי ביותר שלקחתי שקשור להתקדמות שלי בעולם המוסיקה למשחקי מחשב! באתי עם רקע של הלחנה והטמעה של מוסיקה, אבל עדיין מצאתי את עצמי מלחין יותר, יושב מול Unity ו-Fmod, לומד דברים חדשים ומחדד דברים שלמדתי לפני. מרוב ההתלהבות אפילו התחלתי לייצר משחק מורכב בשביל להטמיע בו מוסיקה משלי. מומלץ בחום!"

חגי דוידוף קורס Audio Gamer ללימוד מוזיקה למשחקי מחשב

מחיר: 4500₪

Audio Gamer - Mentorship

חגי דוידוף קורס Audio Gamer ללימוד מוזיקה למשחקי מחשב

מחיר: 2500₪

Audio Gamer - Digital

100% אחריות לשביעות רצון מלאה

 

 

 

 

 

אני בטוח שהקורס שלי מהווה השקעה יעילה בעתידך המקצועי ובקריירה שלך, ולכן אני מציע אחריות שביעות רצון ללא סיכונים למשך 14 יום. בזמן הזה תהיה לך הזדמנות להתנסות בכל התכנים בצורה מלאה ואם עדיין לא תהיה מרוצה, מכל סיבה שהיא, פשוט צור איתי קשר לקבלת החזר מלא ללא מתן הסברים. אני עומד מאחורי הקורס שלי ורוצה שתרגיש בטוח ונרגש לקראת הלימוד איתי.

Hagai Davidoff - Money Back Guarantee on Online Courses

לשאלות נוספות ובדיקת התאמה, ניתן ליצור איתי קשר ב:

נייד

0546218374

Email

bottom of page